Kullanımı Nasıl Olmalıdır ?

 

Sitemiz üzerinden sipariş formu oluşturarak sipariş ver butonuna tıkladığınızda sizler için özel olarak hazırlanan paketleme seçenekleriyle kargonuz hazırlanmaya başlar. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo şirketlerinden birine bilgileriniz ve paketiniz teslim edilir. Sadece size verilecek olan paketi ilk siz açarsınız. Kullanımı oldukça basit olan ürününüzü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kolay kullanımıyla ilgisini toplayan ürün şimdi tek tıkla kapınızda. Panax ginseng macun kullanımı için yapılması gereken 1 tatlı kaşığı kadar bitkisel macun tüketilmesi önerilmektedir.  Kullanıma geçmeden önce dikkat edilmesi gereken husus ambalajda yazan kullanım talimatlarını okumak olacaktır. İlaç değildir, gıda takviyesidir.

 

Gizli Paket !

 

Paketinizin nereye geleceği nasıl teslim edileceği sipariş sırasında vereceğiniz bilgilere bağlıdır. Kargo paketinizin gizli paket olarak seçilmesi durumunda üzerinde herhangi bir belirgin ifade yer almayacak, görsel bir bilgi verilmeyecektir. Bu sayede ürünü gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz.

 

Tüm bu birbirinden ayrıcalıklı hizmetler dahilinde satın alabilirsiniz. Ödemenizi kapıda ödeme ve ya kredi kartı veya havale yöntemleriyle de yapabilirsiniz.  

 

hizli-kargo

Neden Biz?